Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor

Go down

Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor Empty Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor

Post by Admin on Thu Nov 19, 2015 5:49 pm

Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor

1960'ların özgürlük akımının müzikteki en bilinen temsilcileri The Doors grubundan unutulmaz ismi Jim Morrison ve şarkıcı Cher Kızılderili takılarını kullanan pek çok sanatçıdan sadece bir kaçıydı. Günümüzde aynı akımı Johnny Depp, Brad Pitt, Cameron Diaz, Eva Mendez, Paris Hilton, Megan Fox, Salma Hayek, Yolanda Adams ve daha ismini sayamayacağız pek çok tanınmış artist ve şarkıcı sürdürmekte. Bunun başlıca sebebi, Turkuaz taşının 2016'da modanın tahtına şimdiden göz kırpıyor olması. Turkuaz denince de el yapımı Kızılderili takıları, şık, sade ve bohem kimlikleri ile her zamankinden daha fazla karşımıza çıkmakta.

Dünyayı kasıp kavuran bu akımın tekrar dirilişi bizleri New Mexico'nun çöllerinden Alaska Kabilelerine, dolayısıyla binlerce yıllık farklı bir kültüre sürüklemekte. Navajo, Hopi, Zuni gibi Kabilelerin el yapımı, her biri sanat şaheseri gümüş takıları farklı dünyaların mistisizmini mücevher olarak üzerimizde taşımamızı sağlıyor. Şamanik ruhsal kişi “Kachina”, Navajo müzisyeni “Kokopelli” veya yaşam ve ölüm arasında mesaj taşıyan “Road Runner” motifleri, bilezikleri, kolyeleri, yüzükleri ve küpeleri süslüyor. Şıklığınıza sadece size özel ve sanatsal bir dokunuş, diyebiliriz...

Ülkemizde pek fazla bilinmese de Kızılderili takılarıyla ilgili, Instagram, Twitter ve Facebook üzerinden hizmet veren güvenilir bir sanal mağaza mevcut. Ürünlerin hepsi Amerika'dan adresinize postalanmakta ve kargo ücreti ödemiyorsunuz. Elde özenle biçimlenmiş, sanatçılar tarafından imzalanmış, zamana karşı duran ve yıllar içerisinde daha da değerlenen bu nadide takıları mutlaka incelemelisiniz. İsterseniz satın alabilir veya çok şık ve farklı bir müzede, geçmişten geleceğe değerli bir yolculuk yaparsınız.

Size özel takı koleksiyonumuzu incelemek için Instagram ve Twitter üzerinden @isteyebilirsin, Facebook üzerinden de “İsteyebilirsin Kızılderili Gümüş Mücevher” adreslerine tıklamanız yeterli olacaktır.

https://twitter.com/isteyebilirsin

https://instagram.com/isteyebilirsin


Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor 18be9b2

Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor 131a0666

Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor 14ed786

Dünya modasında Kızılderili rüzgarı esiyor BYodGj

Admin
Admin

Posts : 2205
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum