Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Go down

Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Empty Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Post by Admin on Wed Mar 04, 2015 6:00 pm

Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Site: Ugurgiyim.com

Uğur Giyim üst ve alt giyimin yanı sıra çantalarda da oldukça iddialı. Kadınların ayakkabı tutkusundan çokça bahsedilir ancak kadınlar için gerçek tutku çantadır. Çünkü çantalar yazın da kışında yanımızdan ayırmadığımız ve kıyafetlerimizi tamamlayan en önemli aksesuarımızdır. Çoğu zaman özellikle tek parça elbiseler tercih ettiğimizde gerçek tarzımızı çantalarımızla yansıtırız. Bu yüzden çanta alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Çanta Nasıl Olmalı?

Çanta alırken her zaman pahalı markalar tercih etmek anlamsızdır. Çünkü önemli olan çantanın modelinin sizi ne kadar yansıttığı ve kıyafetinizi tamamlayıp tamamlayamadığıdır. Ancak her kadının dolabında birkaç tane iyi marka çantası olması da önemlidir. Pahalı bir çanta alınırken modele çok dikkat etmek gerekir. Mümkünse pahalı markaların modası hiç geçmeyen klasikleşmiş modellerini tercih etmektir. En pahalı çantanızın her daim en moda çanta olması sizi ödediğiniz paradan pişman olmamanızı sağlayacaktır.

Yanında fazla eşya taşıyan kadınların küçük çantalardan uzak durması gerekir. Çünkü küçük çantaların gereğinden fazla doldurulması her zaman kötü bir görüntü yaratır. Çanta alışverişinde tıpkı elbise ya da pantolon alıyormuş gibi davranın. Ayna karşısına geçip üzerinizde nasıl durduğunu kontrol edin. Beğendiğimiz çantalar ya da en moda modeller her zaman dolabımızla uyumlu olmayabilir. Bu yüzden çanta alırken kıyafetlerinizi mutlaka gözden geçirin. Gündelik kullanım için seçilen çantaların güvenli olmasına dikkat edin. Ağzı kapanmayan çantalar güvenli değildir. Çantanın kendi boş ağırlığına dikkat edin. Çanta seçiminde beden ölçüleriniz en az elbise ya da herhangi bir kıyafet alırkenki kadar önemlidir. En moda çanta modeli sizi için en uygun olmayabilir. Çanta kıyafetinizi tamamlayan en önemli aksesuardır ve faklı kombinler için elinizde farklı seçeneklerin olması son derece önemlidir. Bu yüzden ekonomik çantaları almaktan çekinmeyin.

Admin
Admin

Posts : 2201
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum