Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Go down

Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr Empty Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Post by Admin on Sat Aug 23, 2014 9:54 pm

Web Site İsmi : Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr Kopek-egitimi

Web Sitenin Konusu - Alanı - Başlığı : Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Profesyonel Köpek Eğitim Uzmanı : Serkan Akbalık - Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr Call_skype_logo0536 686 83 34

Web Sitenin Kayıt Edildiği Ay ve Yıl : Şubat 2012

Site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : Kopekegitimmerkezi.gen.tr adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site içeriğinde köpek eğitimi ile ilgili birbirinden değerli paylaşımlara ulaşabilirsiniz.

Köpek eğitim merkezi adresine girenler, burada Profesyonel Köpek Eğitim Uzmanı Serkan Akbalık'ın iletişim verilerini bulabilecektir. Sitede aynı zamanda Köpek beslenmesi ve Köpek sağlığı konularına binaen de makaleler kendine yer bulmuştur.

En harika köpek isimleri, Sorumlu köpek sahibi olmanın kuralları, Yavru köpek eğitimi, Evinizde Köpek Eğitimi gibi pek çok sayıda yazı bu sitede ziyaretçileri bekliyor.

Sitede yer alan Köpek Irkları kategorisinde ise, çok sayıda köpek ırkına dair tanıtıcı bilgiler bulunabilecektir. Tüm köpek ırkları için karakteristik özellikler, boy - kilo gibi fiziki özellikler ve bolca fotoğraf sitede mevcuttur.

Köpek eğitimi ile ilgilenenler, köpeğinin eğitim görmesini planlayanlar, eğitim öncesinde Kopekegitimmerkezi.gen.tr sitesine girerek buradan bilgiler toplayabilir.

Köpeğinizin, Uzman Köpek eğitmeni Serkan Akbalık tarafından eğitilmesini arzu ediyorsanız hemen Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr Call_skype_logo0536 686 83 34 veya Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr Call_skype_logo0212 857 81 46 numaralı telefonları arayarak Serkan Akbalık ile irtibat kurabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2203
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum