Linux ve internet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evdeki Yeni Heyecanınız

Go down

Evdeki Yeni Heyecanınız Empty Evdeki Yeni Heyecanınız

Post by Admin Mon Jun 02, 2014 6:08 pm

Evdeki Yeni Heyecanınız - http://parmaklarim.com

Tüm gün işte çalışıp, eve yorgun bir halde geldikten sonra, önce güzelce bir dinlenmek isteriz. Kendimize geldikten sonra da, genelde bilgisayarımızın başına geçip, yatana kadar internette vakit geçiririz. Önce facebook hesabının açar ve bir başka sekme açarak, haberleri okumak için, haber sitelerine hemen hızlıca göz atıp, tekrardan facebook a geri dönüş yaparız. Arkadaşlarımızın neler paylaştığını, neler beğendiğini, ana sayfamızdan aşağıya inerek kontrol etmeye başlarız. Benim de, eve geldiğim zaman, klasik yaptığım şeyler bunlardır.

Günün yorgunluğunu, eve geldikten sonra yatana kadar, internette geçirerek atmaya çalışırım. Facebook ‘ta severek oynadığım, oyunlarım olduğu için arkadaşlarımın neler paylaşıp ve beğendiğini kontrol ettikten sonra, oyunlarıma geçerim. Fakat dün akşam böyle olmadı. Yine her zaman ki gibi, Facebook ‘ta, kimin ne paylaşıp, ne beğendiğini kontrol ediyordum. Haliyle, arkadaşlarımızın beğendiği bazı sayfalar hepimizin dikkatini çeker, bizde bir bakıp, eğer sayfa hoşumuza giderse, beğeniriz. Dün akşamda, arkadaşımın beğenmiş olduğu bir sayfa dikkatimi çekti ve bir göz atmak istedim. Sayfanın ismi, ‘’ parmaklarım ‘’ idi. Sizin de, ilk okuduğunuzda, düşündüğünüz üzere, acaba sayfa içerisinde ne var diye, merak ettim ve sayfayı tıklayarak, internet sitesi karşıma çıktı. Hiçte düşündüğümüz gibi bir sayfa değil.

parmaklarim.com adlı Siteye girip, sitenin ne olduğunu anlamak için baktığımda, online açık arttırma sitesi olduğunu gördüm. Türkiye ‘de hiç açık arttırma sitesinin olduğunu, daha önce duymamıştım. Üstelik, parmaklarım sitesini, Teb Girişimcilik tarafından desteklenmesi, ayrıca dikkatimi çekti. Açık arttırmaların, nasıl düzenlendiğini okuduktan sonra, aslında güzel bir sistemlerinin olduğunu gördüm. Teb Bankası tarafından da, destekleniyor olması, açık arttırmalarda her hangi gibi bir, hilenin olma ihtimalini ortadan kaldırdığını düşünüyorum. Çünkü hiçbir banka, kendi itibarlarını sarsacak bir girişime, yatırım yapmaz. Bu yüzden, site içindeki açık arttırmalara katılabilmek için, bende parmak satın aldım. Açık arttırmalar, belli zamanlarda yapıldığı için, dün akşamki açık arttırmaları kaçırmıştım. Ama bu akşam düzenlenecek olan açık arttırmalara, kesinlikle katılmak istiyorum. Tam da ihtiyacım olan, Phılıps hoparlör, satışa çıkmakta. Umarım kazanırım.

Admin
Admin

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics