Linux ve internet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papatya Derneği Kurulum Amacı Nedir?

Go down

Papatya Derneği Kurulum Amacı Nedir? Empty Papatya Derneği Kurulum Amacı Nedir?

Post by Admin Fri May 05, 2023 2:59 pm

Papatya Derneği Kurulum Amacı Nedir?

Doğa temalı faaliyetler kapsamında hizmet ve organizasyonlar geliştirerek, sosyal yardım etkinlikleri ile yardıma ihtiyacı olan aile ve bireylere ulaşım sağlayarak, vakıf yardım desteği sağlayabilmektir. Kulübün kurulum gayesi yardım eli bekleyen ihtiyaç sahiplerine, uygun miktarlarda bağışlar toplayarak destek olabilmektir. Dernek bünyesinde düzenlenen geniş katılımlı etkinlikler ile toplanan bağışların, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması sağlanıyor.
İhtiyaca göre yardım miktarı belirlenerek kişilere yeterli olabilecek miktarda destekler veriliyor. Organizasyonlar bünyesinde toplanan bağışlar sayesinde birçok aileye toplanan zekat yardımları güvenli şekilde iletilir.

Derneğe, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmak, yardım hizmetlerinde gönüllü olarak görev ve sorumluluk üstlenebilecek kurum-kuruluşların sendika kapsamında üyelik başvuruları alınabilir. Üye olunan derneğin faaliyetlerinde gönüllü olarak sorumluluk alan kişiler ile gerçekleştirilen kültürel organizasyonlar ile yardım sahiplerinin eksikleri ve maddi ihtiyaçları giderilir.

Papatya Derneğine Nasıl Başvuru Yapılır?

Doğa severler ile bir araya gelerek çeşitli kültürel faaliyetler organize edilerek, bu organizasyonlar kapsamında toplanan bağışlar ile yardıma ihtiyacı olan kişi ve ailelerin ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanır. Peki, dernek bünyesinde yapılan yardımlardan nasıl faydalanılır?
Online ya da derneğe gelerek kayıt oluşturabilmek mümkündür. Dernek bünyesinde yapılan incelemelerde başvuru sahibinin yardıma ihtiyacı olduğuna kanaat gerilmesi üzerine, ihtiyaç sahibinin dernekte kaydı açılır ve ihtiyaçları gözlemlenmek amaçlı ziyaret gerçekleştirilerek, eksikleri ve ekonomik ihtiyaçlarının listesi oluşturulur. Böylece derneğin hizmetlerinden faydalanma hakkı kazanılmış olur. Derneğimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Admin
Admin

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics