Linux ve internet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mobil Onay Adı Altında Dolandırılmayın

Go down

Mobil Onay Adı Altında Dolandırılmayın Empty Mobil Onay Adı Altında Dolandırılmayın

Post by Admin Thu May 21, 2020 1:46 pm

Mobil Onay Adı Altında Dolandırılmayın

Mobil onay nedir hemen cevaplandıralım. Sitelere üye olduğunuz zaman sizden kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz istenir. Bu bilgileri girdikten sonra sistem panelinize girmek için size mobil onay kodu gönderilir. Yani kayıt olurken belirtmiş olduğunuz telefon numarasına bir kod gelir. Bu kodu girdikten sonra site yönetimi sizi site içine dahil etmiş olur.

Mobil onay uygulaması ilk etapta bankacılık sektöründe kullanıldı. Bugün birçok site üyelerin güvenliğini sağlamak adına mobil onay kodu uygulamasına dahil olmuştur. Mobil onay kodu için telefon numaranızı vermek yerine sanal mobil onay kodu satan firmaları tercih edebilirsiniz. Bu firmalar size özel yurt dışı kaynaklı telefon numarası tanımlar. Üyelik işlemlerinizde bu numaraları kullanırsınız. Böylece ileride kimse sizi telefonla rahatsız etmez.

Mobil onay kodunu; Google, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Discord, Telegram, Airbnb, WeChat, Tinder, Netflix, Microsoft, Amazon, Yahoo, Mail.Ru, Steam, Snapchat, Linkedin, Yandex, PayPal gibi sitelere üye olurken kullanabilirsiniz. Size tanımlayacağımız mobil onay kodunun süresini siz belirlerseniz. 1 hafta, 1 ay , 3 ay, 6 ay ve 9 ay seçeneklerini tercih ederel mobil onay kodu için size tanımlanan numarayı ne kadar süre kullanacağınızı belirlemiş olursunuz. Bizden hizmet almak ve ürünlerimizi incelemek için hemen Onaay.com bağlantı adresinden web sitemize bağlanabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2437
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum