Linux ve internet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzaktan Eğitim Yazılımı Burada sizi bekliyor

Go down

Uzaktan Eğitim Yazılımı Burada sizi bekliyor Empty Uzaktan Eğitim Yazılımı Burada sizi bekliyor

Post by Admin Mon Apr 20, 2020 1:05 pm

Uzaktan Eğitim Yazılımı Burada sizi bekliyor

Uzaktan Eğitim Yazılımı ile eğitim kurumunuzun eğitimi hiçbir şekilde kesintiye uğramadan devam eder. Uzaktan eğitimden ve teknolojinin imkanlarından faydalanmak için uzaktan eğitim yazılımına ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyacı karşılamak için bu alanda öncü bir firma ile çalışmalısınız. Uzaktan eğitim yazılımı konusunda uzman bir ekibe sahip olan firmamıza E-uzaktan.com bağlantı adresinden web sitemize ulaşabilirsiniz.

E-uzaktan eğitim yazılımları kolej tarzı eğitim kurumları için özel olarak geliştirilmiştir. Bu yazılımlar muhasebe ve CRM yazılımlarına entegre edilebilir. Bu sistemle ders işlemenin dışında doküman paylaşma, portal hizmeti, ödeme yöntem modülü ve e-kütüphane gibi hizmetler alabilirsiniz. Tüm bu hizmetler verilen eğitimin verimliliğini arttırır. E-kütüphane sistemi ile bireyler eğitim kaynaklarına ve bilgiye kolay bir şekilde ulaşabilir. Öğretmenler derslerle ilgili kendi oluşturdukları not ve dokümanları bu sistem ile paylaşabilir.

Uzaktan Eğitim Yazılımı Burada sizi bekliyor 14

E-uzaktan eğitim ile eğitim hizmetleriniz kesintiye uğramadan zor şartlar altında bile eğitim verebilirsiniz. Sistemin en güzel yanlarından birisi kişi eğitime istediği zaman dahil olabilir. Böylece eğitimin planlanması kişiye bırakılır. İş dünyasında çalışan ve örgün eğitim için vakti olmayan kişilerde bu sistemle birlikte eğitim alma imkanına kavuşur. Bu sistemi gelişmiş firma ve şirketler toplantı ve eğitim seminerleri için kullanmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerinde iş yapan üyelerine toplu bir şekilde eğitim vermek, duyuru yapmak gibi işlemlerde e-uzaktan eğitim sisteminin yazılımları kullanılır.

E-uzaktan eğitim sistemi ile öğretmenler canlı yayın yapabilme kabiliyetine kavuşur. Bir araya gelmesi mümkün olmayan gurupları bu sistem ile bir araya getirip eğitim verebilirsiniz. Eğitimde fırsat eşitliğine hizmet eden bu sistem eğitim hizmetlerinde maliyeti düşürerek eğitimin kalitesini arttırmaktadır. Uzaktan eğitim sistemi ile alınan dersler ve bu dersler sonucunda verilen diploma tarzı belgeler otoriterler tarafından kabul edilir. Alınan belge ve sertifikalar her yerde geçerlidir. E-uzaktan eğitim modülü hakkında bilgi sahibi olmak ve eğitim modülünü incelemek için aşağıdaki linki kullanarak sitemize bağlanabilirsiniz. Sitemizden bize ulaşarak konu hakkında aklınıza takılan soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

https://www.e-uzaktan.com

Admin
Admin

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics