Ücretsiz Okey Oynamak İçin Hazır mısın?

Go down

Ücretsiz Okey Oynamak İçin Hazır mısın? Empty Ücretsiz Okey Oynamak İçin Hazır mısın?

Post by Admin on Tue Jul 19, 2016 12:04 pm

Ücretsiz Okey Oynamak İçin Hazır mısın?

Mynet Oyun tarafından geliştirilen, Facebook’un en sevilen ve en popüler okey oyunu olan Mynet Okey oyunu şimdi android telefonlarınıza eğlenceyi getiriyor! Tavla, Batak ve Poker gibi Türk insanının en sevdiği oyunların başında gelen bu okey oyunu, Mynet kırmalı ve ilerledikçe seviye atlayıp eğlencenize eğlence katacağınız bir oyundur.
Bu geleneksel oyunu telefonlarınızdan rahatlıkla oynama deneyimini kaçırmamalısınız.
Dilerseniz Facebook arkadaşlarınızla bu heyecana ortak olabilir ya da Facebook kullanan 1.000.000’den fazla insandan herhangi biri ile oynamaya başlayıp yeni okey arkadaşınızı bulabilirsiniz!
Online arkadaşlarınızla okey masalarına katılıp, okey oynarken bir yandan da sohbet etmenin zevkinden mahrum kalmayacağınız bu okey oyun sizlere sadece bir tık uzakta!
Evinizde, iş yerinizde, yolda ve dilediğiniz her yerde.. Mynet Okey’in getirdiği renkli dünyaya telefonlarınızla adım atabilir, eğlenceli dakikaları kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Mynet Okey Nasıl Oynanır?

Mynet Okey, klasik okey oyunu anlayışı ile birebir aynı olsa da bazı değişiklikler ile oyuna renk getirilmiştir. Toplamda 52 taş ve ıstakalar ile oynanan oyunda amacınız okey atıp bitirebilmek ve Mynet Liraları biriktirmek olmalıdır. Oynadıkça artan seviyeler ile heyecan giderek üst noktalara çıkacak ve oyuncularına Mynet özelliğinin eğlencesini sunmaya devam edecektir.
Mynet Liralar ile sen de oyunda güçlü bir rakibe dönüşebilir, senin gibi güçlü rakipler ile aynı masaya oturabilirsin.

Mynet Okey İndirip Bu Eğlenceye Ortak Olmak
İçin

Android işletim sistemli telefon ya da tabletlerinize Mynet Okey oyununu indirmek için; Google Play uygulamasını kullanabilir ve güvenle oyunu ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.
3G, Edge ve Wi-Fi ile online olan Facebook arkadaşlarınla birlikte Mynet Okey oyununu kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2205
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum