Online Oyun Forumu - Texmmo.com

Go down

Online Oyun Forumu - Texmmo.com Empty Online Oyun Forumu - Texmmo.com

Post by Admin on Sun Jan 25, 2015 1:41 pm

Site İsmi : Texmmo.com

Site Konusu : Online Oyun Forumu - Texmmo.com

Site Sloganı : Yeni Nesil MMO Forumu

Domain Kayıt Zamanı : Eylül 2014

Tanıtım ve Açıklamalar : Online oyun meraklılarına müjde! Texmmo.com adı altında yayın hayatına başlayan online oyun forumu sayesinde, aklınıza gelebilecek her türlü online oyuna binaen bolca paylaşım görebileceksiniz. Texmmo.com forumu, online oyun sevenlerin muhabbet edebileceği, oyunlarda yaşadığı sorunlara karşılıklı çözümler bulabileceği bir forumdur.

Sitede çeşitli online oyunların hilelerini de öğrenebileceksiniz. Metin2 oyununu hilesiz oynamam diyenler, forumun metin2 hileleri bölümüne bağlanabilir.

En popüler online oyunlardan biri olan Metin2 oyunu için forumda geniş bir bölüm ayrılmıştır. Metin2 oyununa katılmak isteyenler için bolca sayıda Metin2 pvp serverlar sitede ziyaretçilere sunulmaktadır.

Texmmo.com sitesinde online oyun paylaşımlarının yanı sıra tarayıcı tabanlı oyunlara ait paylaşımlar da bulabileceksiniz. Travian online, Transformice, Haxball, DarkOrbit, Ikariam gibi tarayıcı tabanlı oyunlar ile ilgili birçok değerli paylaşım forumda kendine yer bulmuştur.

Forum içerisinde teknolojiye alaka duyanlar için de sayfalar hazırlanmıştır. Güncel teknoloji haberleri, İşletim sistemleri hakkında paylaşımlar, yararlı bilgisayar ve cep telefonu programları ile sosyal medya hakkında her şey forumda bulunabilir.

Yeni Nesil MMO Forumu sloganıyla faaliyet gösteren Texmmo.com forumlarına hepiniz davetlisiniz.

Admin
Admin

Posts : 2157
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum