Bebek beslenmesi

Go down

Bebek beslenmesi Empty Bebek beslenmesi

Post by Admin on Fri Jun 13, 2014 3:36 pm

Bebek beslenmesi

Bebeklerinizin sağlıklı bir gelişim gösterebilmesi adına en doğru şekilde beslenmesi çok önemlidir. Bu bağlamda bebek beslenmesi hakkında tüm anne ve babaların araştırmalar yaparak bilinçlenmesi elzemdir. Çiçeği burnunda ebeveynlere bebek beslenmesi ve bebek bakımı ile ilgili olarak hazırlanan Facebook.com/bebekbeslenmesigelisimi sayfasını tavsiye edebiliriz. Bu sayfada anne sütünün önemi, Bebeklerin Kilo Almama Nedenleri, Bebek Maması Hazırlanmanın Kolay Yolları, Mevsimlerin Bebekler Üzerindeki Etkisi, Bebeklerde Yürümenin Gecikmesi, Bebeklerde Gaz Sancısı, Bebek Beslenmesinde İlk 6 Ay gibi çok önemli konulara binaen yazılar bulunabilecektir.

Bebek beslenmesi konusunda arzu ederseniz youtube.com/watch?v=8woM-lBOSKw adresindeki videoyu da seyredebilirsiniz. Videoyu seyrettikten sonra çevrenizdeki diğer anne ve anne adaylarıyla paylaşmayı unutmayınız.

Youtube.com/watch?v=dMLkO2C0ASQ sayfasında ise bebeklerin ağız bakımı ile ilgili eğitici bir video görebileceksiniz. Ağız bakımının nasıl yapılacağı videoda detaylı bir şekilde uzman doktor tarafından gösteriliyor.

Etiketler: 6 aylık bebek, Bebek beslenmesi, bebek bakımı, 6 Aylık bebek, eğitici bebek videoları

Admin
Admin

Posts : 2145
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum