Duvar Panelleri: Göz Alıcı Tasarımın Yeni Temsilcisi

Go down

Duvar Panelleri: Göz Alıcı Tasarımın Yeni Temsilcisi Empty Duvar Panelleri: Göz Alıcı Tasarımın Yeni Temsilcisi

Post by Admin on Wed Jun 18, 2014 11:54 pm

Duvar Panelleri: Göz Alıcı Tasarımın Yeni Temsilcisi

Web: Duvarpanellerim.com

Duvar panelleri göz alıcı şıklığı ve birçok ortama uyum sağlayan doğallığıyla restoranlar, hastaneler, evler ve kafeler gibi birçok resmi ve özel mekanda ziyaretçilerine göz kırpıyor.

Duvar panelleri tasarım alanındaki farklılığı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekerken, ürünün kullanım açısından sağladığı birçok kolaylık da bu ürüne olan talebi her geçen gün artırmaktadır. Kullanmayı düşünenler için duvar kaplama panellerinin artılarından bahsedecek olursak;


+ Duvar kaplama panelleri kesilmeye ve delinmeye uygun bir yapıdadır. Bu özelliği sayesinde üzerinde değişiklik ve düzenleme yapılması son derece mümkündür.
+ Yağmura ve suya son derece dayanıklı olduğu için dış mekanda da rahatlıkla kullanılabilir.
+ Hem doğal taş görüntüsündedir hem de doğal taşa oranla daha dayanıklıdır.
+ Bu panelleri kullandığınızda boyama ve yalıtım maliyetlerinden de kurtulmuş olursunuz.
+ Esnek özelliği sayesinde şömine gibi yassı alanlarda oldukça kolay uygulanabilmektedir.
+ Panelleri, kaba inşaatı tamamlanan neredeyse tüm yüzeylerde kullanmanız mümkündür.


Dekoratif duvar panelleri tüm bu artılarının yanı sıra tasarım açısından da son derece çeşitli olması sebebiyle günümüzde, görselliğin öneminin farkında olan birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde özellikle son yıllarda kullanılmaya başlanan bir duvar paneli çeşidi olan 3 boyutlu duvar panelleri ise istenilen renk tonlarına da boyanabilen gerçekçi ve doğal yapısıyla bulunduğu ortama kalite katmaktadır. Şeker kamışı ve bambu kamışı olmak üzere iki tip malzemeden yapılan 3 boyutlu duvar panellerinden bambu kamışı ile yapılan paneller; şeker kamışıyla yapılan panellere nazaran daha kaliteli ve daha uzun ömürlüdür. Şeker kamışından yapılan paneller ise diğerine nispeten daha ucuzdur. Ancak hem uzun ömürlülüğü hem de liflerinin sağlık açısından antibakteriyel ve antialerjik özelliğe sahip olması nedeniyle bambu kamışından yapılan 3 boyutlu duvar panellerini tercih edebilirsiniz.

3 boyutlu duvar kaplama panelleri istenilen her boyutta üretilebilme olanağıyla tüm mekanlarda kullanılmaya uygundur. Ahşap kaplama paneller, taş kaplama paneller gibi birbirinden farklı modellerde üretilen bu paneller, her zevke hitap etmektedir. Ayrıca panellerin üzerine istediğiniz görselin resmini dijital baskıyla bastırarak duvarınızı tamamen kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2203
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum