Altın Fiyatları ve Altın Piyasası - Altinfiyatlari.com

Go down

Altın Fiyatları ve Altın Piyasası - Altinfiyatlari.com Empty Altın Fiyatları ve Altın Piyasası - Altinfiyatlari.com

Post by Admin on Fri Aug 09, 2013 12:52 am

Site İsmi : www.altinfiyatlari.com

Site Konusu : Altın Fiyatları ve Altın Piyasası - Altinfiyatlari.com

Site Kayıt Zamanı : Şubat - 2006

Tanıtım ve Açıklamalar : En güncel altın fiyatlarını takip etmek istiyorsanız Altinfiyatlari.com isimli internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

altinfiyatlari.com sitesindeki altın fiyatları dakika dakika güncellenmektedir. Siteye girdiğiniz zaman, altının en güncel fiyat verilerini öğrenme şansına sahip olabileceksiniz.

Sitede altın fiyatlarını görebileceğiniz gibi, Altın Yorumları okuma imkanı da bulabilirsiniz. Altın piyasası hakkında binlerce yorum sitede kendine yer bulmuştur. Siz de altın piyasası ile ilgili yorum yapmak isterseniz, facebook hesabınızla yorumunuzu siteye ekleyebileceksiniz.

altinfiyatlari.com adresinde Altın hesaplama adlı bir kategori mevcuttur. Bu kategori üzerinden elinizdeki altınların kaç liraya tekabül ettiğini öğrenebilmektesiniz. Örneğin elinizde 30 gram altın var. Gram altın hesaplama kısmındaki boşluğa 30 sayısını giriyorsunuz. Ve Hesapla butonuna bastığınız zaman, 30 gram altınınızın kaç tl olduğunu anında görüyorsunuz. Bu hesaplamayı çeyrek altın için de yapabilirsiniz.

Sitenin bugün altın fiyatları kategorisinden günlük altın fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Site ziyaretçileri arzu ederlerse geçmiş dönemlerin altın fiyatlarına dair grafikleri de site üzerinden inceleyebilirler.

Admin
Admin

Posts : 2201
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum