Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı

Go down

Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı  Empty Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı

Post by Admin on Fri Sep 01, 2017 5:56 am

Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı

8 yıldır medya sektöründe çok sayıda televizyon kanalında çalışan Bahar İlik’in ilk günden beri en büyük hayali muhabirlikti. Sektördeki ilk işi hakikaten de muhabirlik oldu Bahar İlik’İn. Ancak tam da hayalindeki iş değildi Cine 5’te 13 bölüm hem muhabirliğini hem de sunuculuğunu yaptığı aktüel komedi tarzı televizyon programı. Hemen ardından, Show TV, Cem TV, Tek Rumeli TV, ATV Avrupa, Uzay TV, Flash TV, Bengütürk TV’de çalıştı. 2,5 yıldır Bengütürk TV’de çalışan Bahar İlik burayı yuvası gibi görüyor ve çok seviyor. Bu nedenle bazen yeri geliyor 14–15 saat çalıştığı oluyor.

Kendi ağzından dinleyelim biraz da;

Hafta içi her gün “Gün Başlıyor” isimli programı sunuyorum. Her sabah 6’da kanaldayım. 8’de başlıyor yayın. Geceden düşen yeni haberleri hazırlıyorum. Sonra akışımı yapıyorum, saç makyaj derken, yayın başlıyor. 3 saatlik yayında yok yok, Ankara- İstanbul yol durumu, hava durumu, gazeteler, ekonomistimizle Skype bağlantısı, sokak röportajı ve son bölümde, uzman konuklar oluyor. Biraz yorucu oluyor tabii, her gün yeni bir konu ve yeni bir konuk ayarlamak. Hem de bütün bunlarını tek başına yapmak, ama ben işimi o kadar çok seviyorum ki, zorluklarını bile seviyorum.

Tabii ilk göz ağrım olan “Hayata Dair”i de unutmamak lazım. Her hafta Perşembe günü saat 13’te her alandan uzman konukların yer aldığı programım da devam ediyor. O da ayrı bir rengi kanalımızın. Konukların kendilerini gerçekten evlerinde bir arkadaşlarıyla sohbet edermiş gibi rahat hissettikleri (bunu ben söylemiyorum, kendileri yayın çıkışı söylüyorlar) bir 45 dakika su gibi akıp geçiyor. Bu durumun en önemli artısı, konuğun rahatlamasından çok, seyirciye geçen o doğallık ve samimiyet, çünkü seyirci kendisiyle aynı dilin konuşulduğu yayınları izlemek istiyor ve son derecede haklı bu konuda.


Youtube.com/watch?v=WKDhBuGUDPM&t

Youtube.com/watch?v=jDBs-m09EWE

Youtube.com/watch?v=iyM6n68pnD0


Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı  N1PBqX

Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı  Lnrz4Z

Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı  1g5WrN

Bengütürk Tv Spikeri Bahar İlik Röportajı  DGpd5X

Admin
Admin

Posts : 2201
Join date : 2013-07-21

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum