Notebook Bataryanız mı Bozuldu?

Go down

Notebook Bataryanız mı Bozuldu? Empty Notebook Bataryanız mı Bozuldu?

Post by Admin on Thu Jul 23, 2015 10:48 pm

Notebook Bataryanız mı Bozuldu?

Uygun fiyatlı notebook bataryalarını artık Notebookonda.com adresinde bulabilirsiniz. Her model ve markada Notebook bataryası, bu internet adresinde sizleri bekliyor. Sitede ayrıca diğer bilgisayar ürünleri, notebook ekran, notebook yedek parçaları, notebook tamiratı gibi ürün ve hizmetler de görebileceksiniz. Uygun fiyatlı donanım almak istiyorsanız Teknozula olarak sizlere Notebookonda'yı öneririz.

Laptop bataryasının içinde bulunan hücrelerin kalitesi bataryanın kelitesine eşittir. Bir ürün aldıysanız ve bu ürün kaliteden dolayı size sıkıntı çıkarmıyorsa, bu durum hücrelerin kaliteli olmasından kaynaklanmaktadır. Batarya alımı yapan kullanıcılar ilk olarak bataryalarını cihaz kapalı iken 8-10 saat aralığında şarj etmelidir.

Bu işlemin yapılmasında ki asıl amaç, fabrika tarafından doldur boşalt yapılarak test edilen ve satışa hazır hale gelen bataryanın performansını toparlamasını sağlamaktır. Notebook bataryayı, uzun süre ve uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız, bataryanızı sürekli şarjda kullanmamalısınız. Bazı kullanıcılar bataryanın ömrünü yitirmemesi için cihazı sadece adaptörle kullanıp bataryayı kutusunda muhafaza ederler.

Admin
Admin

Posts : 2137
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum