ilanver.com Farkıyla Bedava ilan ver

Go down

ilanver.com Farkıyla Bedava ilan ver Empty ilanver.com Farkıyla Bedava ilan ver

Post by Admin on Wed Sep 11, 2013 6:40 pm

Site İsmi : ilanver.comSite Konusu : ilanver.com Farkıyla Bedava ilan ver

Domain Kayıt Zamanı : Nisan 2004

Tanıtım ve Açıklamalar : ilanver.com sitesi sayesinde sahip olduğunuz emlak, vasıta ya da herhangi bir ürününüzün satışını gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Siteye giriş yaparak, ilanınızı tamamen ücretsiz bir şekilde veriyorsunuz. Ve bu ilanınız binlerce insana birden ulaşmış oluyor. Böylece elinizdeki ürünü ivedilikle satma fırsatı elinize geçiyor.

ilanver.com adresini kullanarak ücretsiz ilan verebileceğinizi belirtmiştik. Bu site üzerinden aynı zamanda ihtiyacınız olan ürünleri de satın alabileceksiniz. Örneğin sitede ilan bırakmış bir ziyaretçinin fotoğraf makinasını beğendiniz. Bu ilan sahibinin iletişim verilerini alarak, hemen ilgili kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Sitedeki tüm ilanlarda, ilan sahibinin Adı soyadı, sabit telefonu ve cep telefonu görünmektedir. İlan sahiplerine bu kanalları kullanarak hemen ulaşabileceksiniz. Arzu edenler, ilanı hazırlayan kişilere site üzerinden online mesaj da gönderebilir. Bu şekilde ürün hakkında daha detaylı verilere sahip olmak mümkün olacaktır.

Bundan sonra ilanver.com adresinde bedava ilan vererek ürünlerinizi hızlı bir şekilde satabileceksiniz. Siteden ilan vermek için sisteme kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Sevgilerimizle

Admin
Admin

Posts : 2138
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum