BİLETBİLET.COM İLE HIZLI BİLET,KOLAY BİLET ALMA VAKTİ

Go down

BİLETBİLET.COM İLE HIZLI BİLET,KOLAY BİLET ALMA VAKTİ Empty BİLETBİLET.COM İLE HIZLI BİLET,KOLAY BİLET ALMA VAKTİ

Post by Admin on Thu Aug 22, 2013 7:41 pm

BİLETBİLET.COM İLE HIZLI BİLET,KOLAY BİLET ALMA VAKTİ!Artık insanların eskisi gibi otogarlarda ve firmaların bilet satış ofislerinde saatlerce zaman harcamasına gerek yok. Çünkü artık biletbilet.com var.

Biletbilet.com sayesinde kullanıcılar gitmek istedikleri yere bilet satın almak için oturdukları yerden kalkmadan işlerini halledebilirler. İsterseniz çalıştığınız ofiste, isterseniz de evinizde televizyon karşısında bilet alabilir gitmek istediğiniz yere istediğiniz firma ile ulaşabilirsiniz.

Otobüs bileti ve uçak bileti denince akla gelen bütün firmaların biletlerini tek bir tıkla karşınıza getiriyoruz. Sizin bilet seçimi yaparken hem zaman kaybetmemenizi hem de ekonominizi düşünüyoruz.

Biletbilet.com ülkemizde ve dünyada birbirinden ünlü bir çok firma ile anlaşmış durumda gözüküyor. Otobüs firması deyince akla gelen Ulusoy Turizm, Anadolu Turizm, Varan Turizm, Efe Tur, Süha Turizm, Lüks Karadeniz, Öz Diyarbakır, İsmail Ayaz, Kent Turizm ile anlaşma sağlamış ve biletlerinin satış hakkını elinde bulundurmaktadır.

Bu firmaların bütün tarifeli seferlerini tek bir ekranda kullanıcıların karşısına getirerek aslında kişilerin saatler harcayıp yapacağı işlemi çok kısa bir süre içinde hem de en ekonomik yoldan çözüme kavuşturmasını sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra yine ülkemizde ve dünyada ünlü olan Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express, Bora Jet ve Atlas Jet gibi uçak firmalarının biletlerini de karşılıklı olarak satışa sunmaktadır.

Aynı zamanda uçak bileti satışlarını kişilerin isteğine bağlı olarak 12 aya varan taksit imkanı ile gerçekleştirebilmektedir. Anlaşmalı kartlara yaptığı 12 aya varan taksit imkanı ile yüksek maliyetli biletlere kullanıcıların daha rahat ulaşabilmesini sağlamaktadır. Firmanın en büyük hedeflerinden beri şu anda olduğu gibi en uygun uçak biletini siz değerli kullanıcılarına sürekli olarak temin edebilmektedir.

 

Admin
Admin

Posts : 2137
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum