Kumbağ Pansiyon ve Kumbağ Apartlar | Kumbag.net

Go down

Kumbağ Pansiyon ve Kumbağ Apartlar | Kumbag.net Empty Kumbağ Pansiyon ve Kumbağ Apartlar | Kumbag.net

Post by Admin on Fri Aug 01, 2014 12:10 pm

Web Site İsmi : http://www.kumbag.net/

Web Sitenin Konusu - Alanı - Başlığı : Kumbağ Pansiyon ve Kumbağ Apartlar | Kumbag.net

Web Sitenin Kayıt Edildiği Ay ve Yıl : Ağustos 2006

Site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : Kumbag.net adı altında faaliyetlerini başarıyla sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile Tekirdağ'da yer alan tatil bölgesi Kumbağ'ı yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Sitede çok sayıda Kumbağ oteli, Kumbağ plajı, Kumbağ pansiyonları ve Kumbağ apartları ziyaretçilere tanıtılmaktadır.

Kumbag.net sitesine bağlananlar burada Kumbağ'da yer alan sağlık ocağı, postane, öğretmen evi, polis evi, eczane, muhtarlık ve benzeri pek çok önemli lokasyonu öğrenebilecektir. Kumbağ'da güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız, Kumbağ'a gitmeden evvel bu siteye giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Sitenin Kumbağ Pansiyon adlı kategorisinde Kumbağ içerisinde faaliyet gösteren çok sayıda pansiyona binaen detaylı bilgiler kendine yer bulmuştur. Bu pansiyonların açık adresleri, telefon numaraları sitede gösterilmektedir.

Kumbag.net ziyaretçileri sitedeki Kumbağ Apartlar sayfası sayesinde, Kumbağ apart evler hakkında bilgi toplayabilir. Kumbağ apart ev fiyatları ve bu evlere dair merak edilen her şey sitede bulunabilecektir.

Admin
Admin

Posts : 2137
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum