Zinba - Gaziantep web tasarım

Go down

Zinba - Gaziantep web tasarım Empty Zinba - Gaziantep web tasarım

Post by Admin on Fri May 23, 2014 8:41 pm

İnternet Sitesinin Adı : Zinba.net

Site Konusu - Site Başlığı : Zinba - Gaziantep web tasarım

Zinba'nın Faaliyetlerine Başlamış olduğu Tarih : 2012 Temmuz

Site Hakkında Açıklamalar : Gaziantep'te faaliyetlerine sürdüren web tasarım ajansı Zinba hakkında merak ettiklerinize Zinba.net isimli internet adresi üzerinden ulaşabileceksiniz. Site içerisinde, Zinba tarafından sunulan web tasarım hizmeti başta olmak üzere diğer tüm hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgiler kendine yer bulmuştur.

İnternetin her geçen gün daha fazla yaygınlaşması üzerine artık tüm firmalar kendilerine ait siteler kurmaya başladılar. Lakin iş sadece site kurmakla bitmemektedir. Firmalar, müşterilerine iyi bir izlenim verebilmek adına, sitelerini profesyonel tasarımcılara emanet etmelidir. Zinba Gaziantep web tasarım adresi bünyesinde çalışan her biri alanında uzman çalışanlar, bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır.

Zinba.net yalnızca web tasarım hizmeti vermemektedir. Web tasarım hizmetlerinin yanında internet üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok değerli hizmet Zinba tarafından size sunulabilir. Bu hizmetlerden başlıcaları şu şekildedir:

Dijital Pazarlama
Dijital PR
Dijital Strateji
e-Ticaret Danışmanlığı
Google Reklam Danışmanlığı
Online Araştırma ve Analiz
Online İtibar Yönetimi
Online Lider İletişimi
Ses ve Ses Prodüksiyonü
Sosyal Medya
Toplu SMS
Web Tasarım
Kurumsal Kimlik

Zinba ile iletişime geçmek adına 0342 323 20 70 numaralı telefonu arayabilir veya Zinba.net isimli internet sitesinin 'İletişim' sayfası üzerinden gerekli formu doldurabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2137
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum