Umayvillashop.com - Pilates, Selülit ve Saç Ürünleri

Go down

Umayvillashop.com - Pilates, Selülit ve Saç Ürünleri Empty Umayvillashop.com - Pilates, Selülit ve Saç Ürünleri

Post by Admin on Tue May 20, 2014 9:57 pm

Web Site İsmi : http://www.umayvillashop.com/

Umayvillashop.com - Pilates, Selülit ve Saç Ürünleri Logo

Site Başlığı : Umayvillashop.com - Pilates, Selülit ve Saç Ürünleri

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2012

Site Tanıtımı :

SAÇ DÖKÜLMESİ

Saç dökülmesi erkek ve kadınları etkileyen bir problemdir. Genetik nedenler başı çekse de dış etkenler de saç dökülmesinde rol oynar. Saç dökülmesi esas olarak saçların cansızlaşması, saç tellerinin incelmesi saç dökülmesinin ilk işaretleridir. Saç dökülmesi insanın psikolojisini, sosyal hayatını etkileyen nedenlerden birisidir. Erkeklerde saç dökülmesi başın üst kısmında, kadınlarda ise genellikle saçlı bölgenin ön kısımlarında görülür. Saçın kalitesini arttırmak, saç tellerini kalınlaştırmak ve kafa derisini güçlendirmek için piyasada bulunan binlerce güzellik ürünleri vardır. Bu güzellik ve saç ürünlerinden destek almak doğru ürün seçimiyle yardımcı olacaktır. Güzellik ürünlerinde doğal özlü saç dökülmesini önleyen, saçları canlandırıp gürleştiren, saç kaybını önleyen ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun için yosun çamuru özlü şampuanlar, kremler, saç onarım yağları, çok işlemden geçmiş saç bakım kremleri, kafa derisini eski sağlıklı hale getirecek ürünler kullanılması gereklidir. Saç dökülmesini tetikleyen nedenlerden bazıları ise hormonal hastalıkların oluşması, hamilelik, aşırı stres, şok diyetler ve menopoz olabilir. Bunun için çeşitli vitaminlerin alınması, saç dökülmesini önleyecek ve durduracak doğal ürünelrin kullanılması şarttır.

PİLATES

Pilates ile bilinenin aksine kilo verilmez yani pilates yaparak zayıflama diye bir durum söz konusu değildir. Pilates yaparak metabolizma hızı artmaz, nabız yükselmez ve bu sebepten dolayı ciddi anlamda bir yağ yakımı olmaz. Eğer amaç kilo vermek ise pilatesin yanısıra bir kardiyovasküler egzersiz türü de eklenmeli. Böylece kardiyo sayesinde yağ yakımı başlayacaktır. Pilates ise pasifleşmiş kaslar canlandırılır, bölgesel olarak vücutta incelmeler başlar. Özellikle kadınların en büyük problemi olan basen, simitler ve kalçada çok ciddi anlamda küçülme, incelme, zayıflama sağlanır. Özellikle masa başı işi yapan kadınlarda, internet başında çok zaman geçiren genç kızlarda bölgesel olarak yağlanma, kilo alma durumu vardır. Bu fazlalıklar özellikle basen, kalça ve bel çevresinde toplanır. Bu bölgesel olarak yağlanmadan kurtulmak için en doğru ve etkili yöntem pilates yapmaktır. Bölgesel incelme biraz zaman alsa bile sonunda sonuç verecektir

SELÜLİT

Selülit 18-55 yaşları arasındaki her 3 kadından birini etkileyen bir problemdir. Selülit buluğ çağındaki gençlerde de gittikçe daha fazla görülmeye başlanmıştır, bunun en önemli sebebi ise bilgisayar başında oturularak geçirilen uzun süreler ve düzensiz beslenmedir. Aşırı abur cubur yeme, fastfood, sağlıksız beslenme, hareketsizlik, menopoz, düzenli egzersiz yapmama, günde 2 litreden az su içme, alkol, sigara en önemli sebepleridir. Eskiden selülit sanki kilolu kadınlarda görülürmüş diye düşünülürdü. Fakat selülitin kilolu olmakla doğrudan bir alakası yoktur. Hatta selülit bazen düzenli spor yapan zayıf kadınlarda da görülebiliyor.

Selülit tedavisi hem sağlıklı beslenme hem de doğal ürünleri uygulama yöntemiyle yapılabilinir. Selülit tedavisi için en önemli şey bol hareket etmek, vücuttaki selülitli bölgeleri banyodan önce hafif sert bir fırçayla her iki yöne doğru fırçalamak ve yosun çamuru selülit ürünleri kullanmak gereklidir. Varolan selülitlerin yokolmasını sağlamak, oluşabilecek selülitleri engelleyecek en kesin çözüm yosun çamuru özlü selülit bakım ürünleridir. Bu selülit yosun çamuru ürünleri ile vücuttaki kan dolaşımı hızlandırılır, deri altındaki yağ hücreleri küçültmeye başlar ve daha pürüzsüz, selülitsiz bir vücuda kavuşulur. Selülit yosun çamuru selülitli bölgelere masaj yapılarak sürülür, 30-45 dakika boyunca beklenilir, yosun çamuru uygulanan selülitli bölgede kan dolaşımını hızlandığını, hafif bir yanma ve kaşınma hissi oluşturduğu görülür. Daha sonra yosun çamuru uygulanan bölge ılık su ile yıkanır. İlk 30 gün haftada 4 sefer uygulama sonucunda selülitli bölgelerde % 80'e varan iyileşmeler görülür. Selülitlerinden şikayetçi olan kadınlar selülit tedavisini içten ve dıştan yapmaları gereklidir. Gün boyunca aralıklarla ılık çok su içme ve doğal selülit yosun çamuru uygulamaları selülit tedavisi için en doğru ikilidir.

Selülit daha çok kadınların kalça ve bacaklarında görülür. Bazen ise selülitler kollarda, göbekte de oluşabilir. Vücudun hangi bölgesinde selülit oluşmuş olursa olsun yosun çamuru selülit ürünleri tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilinir.

Selülit özelllikle yaz aylarında mayo, mini etek ve beyaz dar kıyafetler gitmek isteyen kadınların kabusudur. Selülit, doğru selülit tedavisi yöntemini düzenli olarak uygulayanların kabusu olmaktan çıkar. Regli döneminde hormonlardan dolayı selülitlerde artış olabilir. Vücutta kan dolaşımını arttıracak, hızlandıracak yöntemler her zaman işe yarar.

Admin
Admin

Posts : 2157
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum