Linux ve internet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BT Akademi Yazılım ve Eğitim Hizmetleri

Go down

BT Akademi Yazılım ve Eğitim Hizmetleri Empty BT Akademi Yazılım ve Eğitim Hizmetleri

Post by Admin Tue Apr 15, 2014 8:42 pm

BT Akademi Yazılım ve Eğitim Hizmetleri

Herkese merhabalar,

Bugün sizlere BT Akademi tarafından yakın tarihlerde sunulacak olan 3 Eğitimden söz edeceğim. Bu eğitimler sırasıyla şu şekilde sıralanabilir:

SQL Server 2012 ile Temel Veritabanı Sorgulama
Mobil Uygulama Geliştirme ( Hibrit )
Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı

SQL Server 2012 ile Temel Veritabanı Sorgulama

Temel veritabanı kavramlarının anlatıldığı bu eğitimde temel ve ileri düzey veri sorgulama teknikleri detaylı olarak işlenmektedir. Aynı zamanda Temel veritabanı nesneleri olan Stored Procedure, Table, View ve Function gibi konularda ele alınmaktadır. Bu eğitim sonunda katılımcılar her türlü veri sorgulama tekniklerini öğrenmiş ve veritabanı nesnelerini yaratıp yönetebilir hale gelmiş olacaktır.

Eğitim Tarihi: 19 Nisan 2014

__

Mobil Uygulama Geliştirme Hibrit

Günümüzde herhangi bir web uygulamasının mobil platformlarda (android,iphone, microsoft vs) çalışan bir versiyonun olmaması artık istenen bir durum değildir. Ancak platformların çeşitliliği ve sürekli güncellenen platform teknolojileri sayesinde mobil dünyada tam olarak var olmak oldukça zaman ve kaynak gerektirmektedir. İşte tam bu noktada HTML 5, Javascript vs CSS imdadımıza yetişiyor. Herkesin zaten bildiği bu teknolojileri harmanlayarak her türlü platformda çalışacak mobil uygulama geliştirmek artık mümkün. Üstelik platform spesifik (kamera, gps, sensörler vs) özellikleride kullanmaktan ödün vermeden. Hibrit(hybrid) mobil uygulaması geliştirdiğinizde uygulamalar yine uygulama mağazalarından indirilebilir ve mobil masaüstündeki ikon vasıtası ile erişilebilir olmaktadır. Bu eğitimde çeşitli mobil platformlara aynı anda hitap etmek için izlenen yöntemler, kullanılan teknolojiler ve en iyi paratikler detaylı olarak anlatılmaktadır.

Eğitim Tarihi: 26 Nisan 2014

___

Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı (MCPD) Eğitimleri

Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı, .NET platformunda C# dili ile geliştirme yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış içeriğe sahip bir eğitim programıdır. Bu eğitim programı boyunca C# ve .NET in her bir konusu detaylı bir şekilde ele alınarak katılımcılara aktarılmaktadır. Bu eğitim programı .NET dışında herhangi bir yazılım geliştirme ortamında yazılım geliştirmiş yada yazılım geliştirmeye yeni başlayan kişilerin .NET ve C#''ı hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmeleri amacıyla düzenlemektedir. C# dili kullanılarak .NET' in bütün alanlarını kapsayan ender eğitim programlarından biridir. Eğitim Visual Studio .NET 2012 ve SQL Server 2012 üzerinden yapılmaktadır. Eğitim sonunda ilgili sınavlardan başarılı olanlar, uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip olacaktır.

Eğitim Tarihi: 17 Mayıs 2014

__

BT Akademi İletişim Bilgileri

Adres: Halk Caddesi. No: 37 Sunar İş Merkezi Kat:3 Üsküdar/İstanbul

Telefon numarası : 0 216 342 80 10 pbx
Fax numarası: 0 216 342 80 15

E-mail adresi: bilgi@btakademi.com

Admin
Admin

https://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top