Oyunlar16.com ile Oyun Oyna

Go down

Oyunlar16.com ile Oyun Oyna Empty Oyunlar16.com ile Oyun Oyna

Post by Admin on Tue Apr 01, 2014 7:39 pm

Site adı : http://www.oyunlar16.com/Site başlığı : Oyunlar16.com ile Oyun Oyna

Sitenin register edildiği tarih : Mayıs 2013

Site ile alakalı Tanıtım mesajı : Oyunlar16.com sitesi içerisinde en sevilen flash oyunlar bir arada toplanmıştır. Siteye giriş yaptığınız andan itibaren karşınızda birbirinden kaliteli oyunlar göreceksiniz.

Oyunlar1 adresini takip edenler, siteye her geçen gün yeni yeni flash oyunların eklendiğine tanık olacaklardır. Bugün sizlerle, Oyunlar16.com adresinin en sevilen iki oyununu paylaşmak istiyorum. Bu oyunların adları: Zombi Ezmece ve Çin Bulmacası şeklindedir.Zombi Ezmece oyunu, bir Macera oyunu olarak nitelendirilebilir. Şehri istila etmiş olan zombileri ezerek yok etmek bu oyundaki başlıca görevinizdir. Bol macera, bol aksiyon Zombi ezmece adlı oyunda sizleri bekliyor.En zorlu ve en eğlenceli zeka oyunlarından biri Çin Bulmacası oyunudur. Çin bulmacası oyununu oyunlar16.com farkıyla hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu beğenirseniz, sevdiklerinize de tavsiye etmeyi unutmayınız.

Oyunlar16.com sitesinde, yukarıda adı geçen iki oyun dışında yine son derece popüler oyunlar sizleri bekliyor. Herkese keyifli oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

Admin
Admin

Posts : 2142
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum