Hisartemizlik.com - Ofis Temizliği ve Ev temizliği şirketleri

Go down

Hisartemizlik.com - Ofis Temizliği ve Ev temizliği şirketleri Empty Hisartemizlik.com - Ofis Temizliği ve Ev temizliği şirketleri

Post by Admin on Wed Mar 26, 2014 12:50 am

Web Site İsmi : Hisartemizlik.comSite Başlığı : Hisartemizlik.com - Ofis Temizliği ve Ev temizliği şirketleri

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2013

Site Tanıtımı : Evinizi ya da ofisinizi temizletmek istiyorsanız, Hisartemizlik.com adlı internet sitesine bağlanarak buradan Hisar temizlik şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz. Eviniz ya da ofisiniz, her biri tecrübeli ve işinde uzman temizlik personelleri tarafından özenle temizlenecektir.

Ofisinizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız sitedeki ofis temizliği sayfasına giriş yaparak, buradan ofis temizliği hizmetleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hisar ev temizliği şirketleri, müşterilerine ev ve ofis temizliği dışında İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik, Buhar Makinesi İle Temizlik, Halı ve Koltuk Yıkama Hizmeti, Hasar sonrası temizlik, Fabrika Temizliği, Hastane Temizliği, Villa temizliği gibi hizmetler de sunmaktadır.

Siz de temizlik ihtiyaçlarınızı Hisar Temizlik farkıyla karşılamak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim kanalları vasıtasıyla firma ile irtibat kurabilirsiniz.

Sabit Telefon: 0212 258 09 01
GSM: 0532 172 26 69


Admin
Admin

Posts : 2138
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum