Dizi Fragmanları ve Film Fragmanları - Fragmanlar.tv

Go down

Dizi Fragmanları ve Film Fragmanları - Fragmanlar.tv Empty Dizi Fragmanları ve Film Fragmanları - Fragmanlar.tv

Post by Admin on Tue Jul 30, 2013 4:05 am

Site İsmi : Fragmanlar.tv

Site Konusu : Dizi Fragmanları ve Film Fragmanları - Fragmanlar.tv

Domain Kayıt Zamanı : Nisan 2012

Tanıtım ve Açıklamalar : Fragmanlar.tv isimli internet sitesi sayesinde çok sayıda dizi ve filmin fragmanlarını keyifle izleyebilirsiniz. Canınız dizi fragmanları veya film fragmanları izlemek istediği anda yapmanız gereken tek şey, fragmanlar.tv adresine girmek olacaktır.

Site üzerinden özellikle bir filmin ya da dizinin fragman görüntülerini izlemeyi arzu ederseniz, bu filmin ya da dizinin adını sitedeki arama çubuğuna yazınız. Bu arama akabinde, ilgili fragman görüntüsü anında karşınıza çıkacaktır.

Yabancı dizi fragmanları ve yabancı film fragmanları izlemek için fragmanlar.tv dışında başka bir site aramanıza gerek yoktur.

Sitede aynı zamanda tv reytingleri de kendine yer bulmuştur. Gün gün, hangi televizyon kanallarındaki hangi programlar ne kadar reyting almış, hepsi sitede yer almaktadır. İlgili güne binaen en çok reyting alan 50 televizyon programını bu listede göreceksiniz.

Fragmanlar.tv sitesi ziyaretçileri, arzu ettikleri takdirde oyuncu biyografilerini de tek tek okuyabilirler. En ünlü oyuncuların daha evvel oynadıkları diziler, oyuncuların yaşları, nereden mezun oldukları sitede bulunabilir.

Admin
Admin

Posts : 2138
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum