Çok sayıda ayet ve anlamı namaz.mobi adresinde ziyaretçileri bekliyor

Go down

Çok sayıda ayet ve anlamı namaz.mobi adresinde ziyaretçileri bekliyor Empty Çok sayıda ayet ve anlamı namaz.mobi adresinde ziyaretçileri bekliyor

Post by Admin on Mon Jul 10, 2017 10:36 pm

Çok sayıda ayet ve anlamı namaz.mobi adresinde ziyaretçileri bekliyor

Bugün sizlere son derece kıymetli bir internet sitesi tanıtacağım. Bu site içerisinde, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, çok sayıda ayet ve anlamı kendine yer bulmuştur. Site vasıtasıyla ayetleri Arapça halleri ve anlamları ile birlikte okuma şansı elde edebileceksiniz. Namaz.mobi adlı web sitesinin http://namaz.mobi/ayetler sayfaına girenler, burada karşılarında ayetler görebilecektir.

Namaz.mobi adresinin temel amaçlarından bir tanesi, ziyaretçilerine en güncel ve en doğru ezan vakitlerini sunmaktır. Site üzerinden gerek Türkiye'de yaşayanlar, gerekse de Türkiye dışında yaşayan gurbetçiler namaz saatlerini öğrenebilir. Sitede Türkiye'nin 81 şehri için namaz vakitleri kendine yer bulduğu gibi, çok sayıda yabancı ülke için de güncel namaz vakitleri bulunabilecektir.

Namaz kılmaya küçük yaşlardan itibaren başlamak çok önemlidir. Çocuklarınız var ise, onlara namaz kılmayı mutlaka sevdirmenizi öneriyoruz. Çocuklarınızın küçük yaştan namaza başlamalarını sağlamalısınız, fakat çocuğunuzu asla ve asla incitmeden, onu zorlamadan, ona namazı sevdirerek, namazı güzel gösterek bunu yaptırabilirseniz çok daha iyi olacaktır. Zaten siz doğru adımları atarsanız, çocuğunuz sizin söylemenize gerek kalmadan, sadece size bakarak namaz kılmaya başlayabilir. Anne ve babalar, evde beş vakit namaz kılarsa, çocukları da genelde onlara uyar. Çocuğunuzu namaz konusunda sıkmadan, onlara namazı güzel göstermenizi tavsiye ederiz. Açık söylemek gerekir ise, namaz ile ilgili bunun gibi çok sayıda değerli bilgi, namaz.mobi adresinde mevcuttur ve bu siteye bağlanarak, namaz üzerine en iyi şekilde bilinçlenebileceksiniz. Yani namaz.mobi ile birlikte sadece namaz saatlerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda namaz hakkında kıymetli makalelere de ulaşabileceksiniz.

İnternetten ayet okumak, namaz vakitlerini öğrenmek ve namaz üzerine bilinçlenmek isteyenler, bundan sonra namaz.mobi içerisine girmelidir.

Admin
Admin

Posts : 2137
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum