En iyi 4 kişisel blog sitesi

Go down

En iyi 4 kişisel blog sitesi Empty En iyi 4 kişisel blog sitesi

Post by Admin on Wed Jun 07, 2017 9:30 pm

En iyi 4 kişisel blog sitesi

Sizlerle az sonra en beğendiğim 4 kişisel blog sitesini paylaşacağım. Bu sitelerin ortak özelliği, tamamen özgun içeriklere sahip olmasıdır. Özgün ve eğlenceli kişisel bloglar arıyorsanız, bu 4 kişisel blog sitesine girmenizi tavsiye ediyorum. İlk olarak sizlerle paylaşacağım site Erhan Yıldız'ın kişisel blog sitesidir. Erhan Yıldız burada teknolojiden oyuna, sinemadan sağlığa kadar pek çok konu üzerine değerli içerikleri sizler için bir araya getirmiştir.

Berat Yıldız kişisel blogu da oldukça yüksek bir ziyaretçi kitlesine sahiptir. Boş zamanlarınızı en eğlenceli şekilde değerlendirmek adına, Berat Yıldız'ın blog sitesine girmenizi şiddetle öneriyorum. Site sayesinde sinema dünyasında öne çıkan haberleri okuyabilecek, çeşit çeşit oyunlar hakkında paylaşımlara rastlayabilecek ve teknolojik gelişmeleri takip edebileceksiniz.

Bugün sizlere önereceğim bir diğer kişisel blog sitesinin adı İhsan Araz şeklindedir. Bu sitede birbirinden eğlenceli oyunlar üzerine inceleme yazıları görebilirsiniz. Oyunlara ilgisi olanlar, İhsan Araz'ın bloguna mutlaka bağlanmalıdır. Sitede elbette yalnızca oyunlar ile ilgili paylaşımlar değil; teknoloji, sinema, kitap ve daha pek çok konu üzerine içeriklere rastlanabilir.

En çok ziyaret ettiğim kişisel blog siteleri arasında yer alan Ahmed Araz blogunu yine herkese tavsiye ederim. Ahmed Araz'ın kişisel blogunda kitap meraklıları için çok güzel yazılar kendine yer bulmuştur. En çok satılan kitaplar üzerine incelemeler, en son sinema haberleri, bilim ve teknoloji dünyasında öne çıkan gelişmeler ile çok daha fazlası burada ziyaretçileri bekliyor olacak. Herkese şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Admin
Admin

Posts : 2157
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum