İyi ki Varsın Futbol adlı Google Play Uygulaması

Go down

İyi ki Varsın Futbol adlı Google Play Uygulaması Empty İyi ki Varsın Futbol adlı Google Play Uygulaması

Post by Admin on Tue Nov 15, 2016 6:57 pm

İyi ki Varsın Futbol adlı Google Play Uygulaması

Herkese merhabalar. Bugün futbol meraklıları için çok özel bir Google Play uygulaması tanıtacağım. Uygulamanın ismi, konu başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi, İyi ki Varsın Futbol şeklindedir. Uygulama, Ofsayt.org tarafından geliştirilmiştir. Ve play.google.com/store/apps/details?id=ofsayt.org sayfası üzerinden tek tuşla indirilebilecektir.

İyikivarsın Futbol uygulaması sayesinde, en güncel maç sonuçları keyfile takip edilebilir. Sadece Türkiye liginin değil, Avrupa liglerinin de güncel maç sonuçları, bu sitede ziyaretçilerle paylaşılmaktadır. Uygulamayı indirenler, tüm liglerden en son maç skorlarını kolayca ulaşabilir.

İyi ki Varsın Futbol adlı Google Play Uygulaması C5aZkEf-MqTo5m_UZA5RQ6ZO3L14Sz7x-UK2zQPwCbRE0fi9wjyojSjgqd9lQpaUmGk=h310

Bitmiş müsabakaların özetlerini yüksek görüntü kalitesiyle seyretmek isterseniz, İyi ki Varsın Futbol uygulmasını cep telefonunuza mutlaka indirmelisiniz. Zira uygulama üzerinden maç özetleri hd görüntü farkıyla sunulmaktadır.

İyi ki Varsın Futbol adlı Google Play Uygulaması EsE4bNaQfH_uRXusPJPyxgy8CIab9BzTY1aet3JbUelo9jakfhJTTVmgQ3p88ZrUFg=h310

Uygulama sayesinde hangi maçın hangi kanalda olduğu öğrenilebilecek, en güncel transfer haberleri okunabilecek ve futbola dair daha pek çok konu incelenebilecektir. Özetlemek gerekir ise, İyikivarsın Futbol uygulaması, futbol meraklılarının tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir uygulamadır.

İyi ki Varsın Futbol adlı Google Play Uygulaması OWyLQ7kYbwxMyUhzAkIgZrkjHP9iIWvUrCV5iN7U87WT--IdrwIY-xgEK7ywXmh35FtR=h900

Siz de futbola ilgi duymakta iseniz, hiç vakit kaybetmeden ofsayt.org adresinin geliştirdiği bu özel uygulamayı akıllı telefonunuza indiriniz.

Admin
Admin

Posts : 2157
Join date : 2013-07-21

http://linux.forumakers.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum